כל מה שרציתם לדעת על 'Google לעסק שלי', ולא ידעתם איפה לשאול

 • מהו פרופיל עסק?

  פרופיל העסק החינמי ב-Google עוזר להציג את העסק ברגעים החשובים ביותר: כשלקוחות מחפשים במפות ובחיפוש Google את העסק שלכם או מוצרים או שירותים כמו אלה שאתם מספקים. אתם יכולים להתחבר אל חשבון 'Google לעסק שלי' ולעדכן את הכתובת, מספר הטלפון, כתובת האתר, שעות הפתיחה ופרטים נוספים שיעזרו ללקוחות למצוא את העסק ולפנות אליכם. כדי למשוך את הלקוחות ולגרום להם לבחור בעסק שלכם, תוכלו לעדכן את הפרופיל עם תמונות חדשות, מבצעים מיוחדים וקידומי מכירות. פרטים נוספים על האופן שבו Google מקבלת מידע על העסק שלך.

 • איך 'Google לעסק שלי' עוזר לי להגיע אל יותר לקוחות?

  בעזרת 'Google לעסק שלי' אתם יכולים למשוך לקוחות ולעניין אותם בעסק שלכם כשהם מחפשים אותו ב-Google. פרופיל העסק יוצר נוכחות בחיפוש ובמפות Google, ודרכו אתם יכולים להגיב לביקורות, לפרסם תמונות של מוצרים או מבצעים מיוחדים ולהוסיף או לערוך את פרטי העסק. האתר העסקי ב-Google מציג אותו באופן מקצועי באינטרנט, עם תמונות ופרטים לגבי העסק שמוצגים בצורה מושכת. בעזרת התובנות אתם יכולים להבין איך לשפר את מדדי מעורבות הלקוחות, ותוכלו להגביר את המעורבות בעזרת אינטראקציה עם לקוחות דרך הכרטיסייה 'לקוחות'.

 • מה ההבדל בין 'Google לעסק שלי' לבין שירותים כמו 'מקומות Google לעסקים', פרופיל עסק של Google, ‏Google Listings ודפי Google+‎ לעסק?

  בעזרת 'Google לעסק שלי' אתם יכולים להפיק תועלת מנוכחות העסק ב-Google. חשבון 'Google לעסק שלי' מאפשר לכם לנהל ולעדכן את פרופיל העסק ולבנות אתר שימשוך ויעניין לקוחות נוספים. פרופיל העסק של 'Google לעסק שלי' כולל את כל התכונות שהיו זמינות בעבר ב'מקומות Google לעסקים', Google Listings ודפי Google+‎ עסקים.

 • כמה עולה השימוש ב-'Google לעסק שלי'?

  כולם יכולים להשתמש ב-'Google לעסק שלי' לגמרי בחינם. רוצים גם לקבל מידע נוסף על השימוש ב-Google Ads כדי לקדם את העסק? תוכלו להיכנס לאתר הזה.

 • האם כדאי להשתמש ב-'Google לעסק שלי' אם כבר יש לעסק אתר?

  בטח. הפרופיל העסקי החינמי ב-Google הוא תוספת לאתר הקיים מפני שהוא מגביר את הנוכחות שלו בחיפוש ובמפות Google. אפשר גם להוסיף קישור אל האתר בפרופיל העסק.

 • האם אפשר להשתמש ב-'Google לעסק שלי' גם אם אין לעסק חנות פיזית?

  כן. לא משנה אם יש לכם עסק שאתם מפעילים מהבית או עסק עם אזור שירות – תוכלו לרשום את הפרטים של העסק ולהופיע ב-Google גם ללא כתובת פיזית.

 • למה צריך לאמת את העסק?

  שאלה טובה. האימות מאפשר לנו לוודא שאתם הבעלים החוקיים של העסק. כך תוכלו לקבל הרשאה לנהל את פרופיל העסק ב-Google. חשוב לנו להגן עליכם, ואנחנו לא רוצים שמישהו אחר יעדכן את פרופיל העסק שלכם.

 • איך אפשר לאמת את העסק?

  בקלות – במקרה של רוב העסקים אפשר לאמת את הבעלות בשיחת טלפון, בהודעת SMS או לבקש שנשלח גלויה מ-Google אל הכתובת שלכם. אפשר לקרוא עוד על דרכים לאימות העסק כאן.

 • איך אוכל לקבל כתובת אימייל עסקית?

  ‏‎

  ‎‏‎‏‎‎‏‎באמצעות Gmail ב-Google Workspace, כלי עסקי נוסף של Google, ניתן ליצור לכם ולכל אחד מחברי הצוות שלכם כתובת אימייל עסקית עם שם הדומיין של החברה, כמו לדוגמה you@yourcompany. כתובת אימייל של העסק עוזרת לבסס את אמון הלקוחות. בנוסף, כתובת אימייל כזאת מאפשרת יצירה של כתובות אימייל חלופיות כמו help@yourcompany ו-sales@yourcompany שבאמצעותן ניתן להשיב לפניות של הלקוחות. ‏‎‎‏‎‏‎‎‏‎למידע נוסף על קבלת כתובת אימייל מותאמת אישית באמצעות Google Workspace‏‎‎‏‎‏‎‎‏‎.‏‎

  ‎‏‎‏‎‎‏‎